Responsive imageCтаття має: 589 переглядів Всі новини2018-08-06 10:48:50
Чому саме ЦЕГЛА?

Серед основних переваг цегли можна виділити:

- Екологічність: Матеріал є безпечним для життя і здоров'я людини.

- Міцність: Побудувати такий будинок - значить звести надійне грунтовне будівля, термін служби якого становить не менше 150 років.

- Вогнестійкість: Належить до класу пожежостійкість матеріалів, тому ризик загоряння будинку мінімальний.

- Біологічна інертність: Матеріал не схильний до процесу гниття.

    Цегла екологічна і має привабливий вигляд, стійка до різноманітних атмосферних і біологічних впливів і не горюча. Стіни з цегли відрізняються достатньою звуко, теплоізоляцією і хорошою теплоємністю.

Цегла або газобетон?

Ні для кого не секрет, що сьогодні дуже популярним матеріалом є газобетон. Він однозначно виграє у цегли за такими важливими показниками, як ціна і простота в роботі.

У той час як на стороні цегли – міцність, перевірена століттями. Будинок з цегли цілком може стати тим самим родовим гніздом, яке передається з покоління в покоління. До того виглядає цегляний будинок дуже красиво і респектабельно, роблячи необов'язковою зовнішню обробку стін.

Тому багато майбутні домовласники вибирають цеглу для свого будинку, незважаючи на більш високу вартість і більш тривалий термін, необхідний для усадки. Вони слідують генетичної пам'яті, яка всупереч приписам скляно-бетонного моди наказує жити в міцному і ґрунтовного будинку, якому не страшні ні мороз, ні пожежа

 

Недоліки газобетону

• Дуже великий рівень вологопоглинання.
• Низькі показники міцності.
• Складність кріплення додаткових елементів до стін.

 

Таким чином, основними недоліками газобетонного блочного матеріалу є його боязнь вологи і нездатність витримувати велике навантаження. Знаючи це, потрібно розуміти, що газобетон підійде не для всіх споруд.

 

Трохи історії…

Обпалена цегла – один з найдавніших будівельних матеріалів. В Єгипті археологи виявили споруди з цегли, вік яких датується 2-3 століттям до н. е. Будували будинки з цегли і в Стародавній Греції, і в Стародавньому Римі.

На вітчизняних теренах перші цегляні споруди з'явилися в 15 столітті.

Бездоганна міцність

У наш час, люди заклопотані енергозбереженням, дуже часто забувають про таку важливу характеристику, як міцність. Це головна властивість цегли, завдяки якому він цінується так високо.