Responsive imageCтаття має: 690 переглядів Всі новини2017-04-02 17:42:04
Виробництво цегли за європейськими стандартами


Нещодавна працівники нашої компанії в рамках ознайомлення із усіма етапами виробництва та виготовлення матеріалів побували на "Вістовицькому заводі будівельної і художньої кераміки ім.Ю.С.Завадського". Цей завод є одним з найбільших виробників будівельної цегли та художньої кераміки в Західній україні. Багаторічний досвід роботи (понад 40 років на ринку), власна робоча база, кваліфіковані фахівці.

Займається виробництвом у таких напрямках: будівельна кераміка і вироби художньо-побутового характеру (художня кераміка). Підприємство складається із двох основних підрозділів виробництва:

- "Галицька художня кераміка" (виробник художньої кераміки культурно-побутового призначення: керамічіні вазони, вази, український глиняний автентичний посуд);

- "Рудківська цегла" (широке виробництво якісної будівельної потовщеної (1,35НФ) і рядової цегли марок: М100, М125, М150).

Усі, хто побував на заводі мали можливість на власні очі побачити всі стадії виробництва вістовицької цегли та кераміки, поспілкуватися із робітниками та глибше зрозуміти сам процес виробництва, відвідати ЦЗЛ, де відбувається контроль якості продукції та переконатися, що цегла дійсно відповідає усім міжнародним стандартам та вимогам, які висуваються до неї і може бути використана для будівництва надійних багатоповерхових будинків найвищої якості.